از چه خودکار رنگی برای علامت گذاری استفاده می کنید؟

از چه رنگی برای علامت گذاری استفاده می کنید؟ مطمئناً این یکی از داغ ترین موضوعاتی است که از اتاق های کارکنان می گذرد، ظاهراً بدون اجماع.

توجه نمایید که خودکار اکلیلی می تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد و همواره مشتریان را از سراسر دنیا به سوی خود جلب نماید

برای تلاش و درک آن، بحث را به 134 معلم در توییتر منتقل کردیم و در این پست، آنچه آنها گفته‌اند را فاش می‌کنیم، به علاوه نگاهی به آنچه که تحقیقات در مورد ملاحظات روان‌شناختی استفاده از خودکارهای رنگی مختلف هنگام علامت‌گذاری کار دانش‌آموز می‌گوید، خواهیم داشت.

همواره کشک به عنوان یک ماده غذایی بسیار ایده آل برای شما تهیه شده است و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد   و بسیار خوش طعم است

چه رنگی برای علامت گذاری بهتر است؟ آنچه معلمان می گویند
نظرسنجی ما از معلمان یک سوال ساده پرسید. هنگام علامت گذاری، از چه قلم رنگی استفاده می کنید؟

البته کفپوش نیز می تواند برای خودروهای مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد و فضای داخلی خودروهای شما را از پاکیزگی و درخشش برخوردار نماید.

یک بحث قدیمی تدریس را برای ما حل کنید.

از چه رنگی برای علامت گذاری استفاده می کنید؟

134 پاسخ به این صورت بود:

قرمز – 67.9٪
آبی – 14.9٪
سبز – 13.4٪
سایر – 3.7٪
با بیش از دو سوم اکثریت، معلمان ترجیح می دهند از خودکار قرمز کلاسیک برای علامت گذاری و اظهار نظر در مورد کار دانش آموزان خود استفاده کنند، در حالی که بخش مناسبی ترجیح می دهند از خودکار آبی یا خودکار سبز استفاده کنند.

حدود 3.7٪ گفتند که از هیچ یک از موارد بالا استفاده نمی کنند و رنگ هایی مانند مشکی یا حتی بنفش را ترجیح می دهند. این نظرسنجی باعث شروع بحث های زیادی شد.

توجه نمایید که جیوه قرمز در رادیو قدیمی نیز با توجه به نظرات پزشکان می تواند برای مصارف پزشکی و تزریقاتی و یا به عنون یک ماده اعجاب انگیز در نظر گرفته شود.

برخی بسته به اینکه برای چه کسی می نویسند، آن را با هم مخلوط می کنند، از رنگ بنفش به عنوان معلم استفاده می کنند اما از سبز برای ارزیابی همتایان یا خود ارزیابی می کنند.

رنگ قرمز در اینجا ترجیح داده می شود، با توجه به این نکته که هنگام بررسی عملکرد نشانگر باید از سبز به عنوان تعدیل کننده استفاده شود.

معمولاً قرمز است، اما کلاه دیگرم را به عنوان ناظم و ممتحن، گاهی اوقات هنگام بررسی کار کسانی که برای اولین بار با قرمز علامت گذاری کرده اند، سبز می شوند!

آیا تحقیقی در این مورد وجود دارد؟
به نظر می رسد رنگ قرمز مورد علاقه اکثریت است – اما کارشناسان صنعت و مطالعات در زمینه های مربوطه در مورد آن چه می گویند؟

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. سنک زمرد قدیمی ترین سنگ دنیا
    2. پالت های چوبی به رنگ گچی
    3. قیمت انواع میوه استوایی خربزه شاخدار
    4. یک پتوی محافظ کودک یا حیوان عروسکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.