بازار فروش کلوچه های مغزدار | خرید عمده محصولات قیمت مناسب

به طور کلی کارگاههای تولید کلوچه دارای سود آوری بالا وبازگشت سریع سرمایه هستند زیرا بازار فروش کلوچه های مغزدار به دلیل اینکه این نوع محصول مخصوص همه سنین هست و کلوچه های مغزدار دار نیز ماننده سایر کلوچه ها طرفداران خاص خود را دارنداز بازار خوبی برخوردار است.

به طور کلی این محصول سوددهی بیشتری در نیمه دوم سال نسبت به نیمه اول سال دارد زیرا مردم در نیمه دوم سال که فصل سرما هست علاقه بیشتری به خوردن کلوچه مغزدار و به طور کلی علاقه بیشتری به خوردن  کلوچه دارند.

انواع مختلف کلوچه های مغزدار عبارتند از کلوچه های با مغز کاکائویی، خرمایی، کلوچه سنتی لاهیجان، شکلاتی ،گردویی، زنجبیلی، موزی، پرتقالی و انواع دیگر را می توان  نام برد. کلوچه های مغزدار یک میان وعده مناسب هستند.

بازار فروش کلوچه های مغزدار | خرید عمده محصولات قیمت مناسب

کلوچه های مغزدار بسته بندی شده

کلوچه مغزدار سنتی

 

کلوچه های مغز دار بسته بندی شده تاثیر بسزایی در ماندگاری کلوچه هایی مغزدار دارد چرا که باعث جلوگیری از نفوذ هوا ورطوبت به داخل محصول می شود وهمچنین آن را در برار نور وهوای آزاد محافظت می کند واز فاسد شدن زود هنگام آن جلوگیری می کند هدف دیگر بسته بندی سهولت جابه جایی و حمل آن است.

کلوچه های مغزدار بسته بندی شده راحتر وسالم تر به دست خریدار کلوچه مغزدار می رسند.یکی دیگر از مزایایی بسته بندی برای این محصول جذب مشتریان بالقوه برای این محصول است، طراحی های زیبا در  بسته بندی تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد و دیگر اینکه اکثر کارگاه های کلوچه پزی کشورمان به صورت سنتی اداره می شوند واگر حداقل در بسته بندی تغییراتی ایجاد کننددر میزان درامد زایی تاثیر زیادی خواهد داشت

مشکل بسته بندی یکی از مهمترین مشگلات در سود دهی اکثر شرکت های کشورمان از جمله شرکت های تولید کلوچه های مغز دار است.

خریدار کلوچه های مغزدار خوشمزه

خریدار کلوچه های مغزدار خوشمزه

خریدار کلوچه های مغزدار و کلوچه سنتی فومن باید به این موضوع توجه داشته باشد که بهتر است آن را به صورت عمده خریداری کنند زیرا با هزینه کمتر محصول بیشتری خریداری می کنند و از لحاظ  اقتصادی مقرون به صرفه است و البته هر محصولی با توجه به تولید آن وبسته به کیفیت وقیمت مواد اولیه ای که در تولید آن به کا ر می رودقیمت متفاوتی دارد.

علاوه براین به دلیل نوسانات بازار ارز وطلا این روزها بازار کلوچه های مغزدار هم بی تاثیر ازاین نوسانات نیست بنابراین بهتر است در این مورد با کارشناسان فروش مشورت شودتا با آگاهی دقیق از قیمت این محصول آن را خریداری کنند.

عرضه مستقیم کلوچه های مغزدار شکلاتی

عرضه مستقیم کلوچه های مغزدار شکلاتی

عرضه مستقیم کلوچه های مغزدار شکلاتی توسط مراکز فروش صورت می گیرد. این محصول با توجه به مشتریان زیادی که دارد از بازار عالی برخوردار است .عرضه مستقیم کلوچه های مغزدار شکلاتی به طور عمده در شهرهای مختلف ایران عرضه می شود .
در ادامه انواع عرضه این محصول را ذکر می کنیم که عبارتند از عرضه اینترنتی ،عرضه مستقیم وعرضه سنتی.درروش عرضه مستقیم فعالیت فروش از درب کارخانه وبدون واسطه انجام می شود ودر روش اینترنتی هم ارتباط فقط بین فروشنده وخریدار است واسطه ای وجود ندارد بنابراین در این دو روش محصول با هزینه کم به دست خریدار می رسد.

شرکت پخش عمده کلوچه های مغزدار

کلوچه مغزدار دارچینی

 

شرکت های پخش برای انتقال  محصول بین کارخانه وخرده فروش ومصرف کننده نهایی بنیان نهاده شده اند  شرکت های پخش عمده کلوچه های مغز دار در همه استان های کشور به عنوان واسطه بین کارخانه ومشتری محصول را با کمترین هزینه به دست خریداران می رسانند.
. شرکت های بزرگ وکوچک برای خرید عمده این محصول را درب کارخانه خریداری می کنندوتنها هزینه آنها هزینه حمل ونقل است که این هزینه وهزینه فعالیت در این کار را به قیمت کلوچه اضافه می کنندو واسطه دیگری وجود ندارد همچنین بعضی از شرکت ها ماننده کلوچه لاهیجان به علت معروف بودن کلوچه دران منطقه طرفداران زیادی دارند و خریدار کلوچه های مغزدار در این منطقه بسیار زیاد می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.