با زغال چینی وارداتی باغ پرتقال خود را سمپاشی کنید

برای تولید روسی اجاق های برقی معمولی مناسب برای احتراق زغال سنگ قلیان (طبیعی، غیر شیمیایی) بهترین است.

همانطور که تمرین نشان می دهد کاشی های چینی از کیفیت پایین تری برخوردار هستند و سریعتر می شکنند. کاشی های مارپیچی را می توان تقریباً در هر فروشگاه بزرگ با قیمت 250-500 روبل خریداری کرد.

در طبیعت می توانید از مشعل های مخصوص گاز فشرده استفاده کنید. از کجا زغال چینی وارداتی قلیان بخرم؟

در سن پترزبورگ، بهتر است زغال قلیان را در قلیان فروشی های تخصصی مانند KalyanSpb یا Mir Kalyan خریداری کنید (1 کیلوگرم زغال نارگیل حدود 250 روبل قیمت دارد، اگرچه ارزان تر است).

مراقب باشید، ممکن است تقلبی وجود داشته باشد، به خصوص در بین زغال سنگ های خود اشتعال. زغال برقی برای قلیان بسیاری از مهندسان قلیان دوست تلاش کردند.

تا زغال های برقی مناسبی برای قلیان بسازند، اما دیر یا زود همه آنها متقاعد شدند که زغال سنگ طبیعی بهتر است. اگر به شما پیشنهاد خرید زغال های برقی منحصر به فرد برای قلیان داده می شود، بهتر است وسوسه نشوید، به احتمال زیاد به سرعت از آنها ناامید خواهید شد.

برخی از صنعتگران هستند که سعی می کنند زغال قلیان را با استفاده از دستگاه های خاص جایگزین کنند، اما اغلب این کار برای آنها جواب نمی دهد. بنابراین، بهتر است آن را ریسک نکنید.

طعم و لطافت دودی که در قلیان تنفس می کنید به کیفیت زغال آن بستگی دارد. انتخاب آن بسیار دشوار است، اما شاید اگر به نوع، سازنده و هزینه آن نگاه کنید. در این مقاله در این مورد صحبت خواهیم کرد.

تولید کنندگان زیادی در بازار ما وجود دارد، اما دو مورد از محبوب ترین آنها وجود دارد: Cocobrico و Carbopol. آنها به شکل قرص، مکعب و چوب های مثلثی شکل نامنظم تولید می شوند. پس چه نوع زغالی برای قلیان بهتر است، چند تولیدکننده وجود دارد و زغال برای قلیان چقدر است؟

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.