تلویزیون سامسونگ 49 اینچ جدید و مرگ دختر 18 ساله

راه اندازی برنامه Apple TV و شروع تماشای محتوا در تلویزیون هوشمند سامسونگ آسان است.

 با باز کردن برنامه در تلویزیون هوشمند خود، می‌توانید Apple TV+ را کاوش کنید، فیلم‌های Apple TV، برنامه‌ها و کانال‌های تلویزیونی را مرور کنید یا قسمت‌های رایگان را تماشا کنید.

وقتی آماده تماشا هستید، تنها چیزی که برای ورود به سیستم نیاز دارید یک شناسه اپل است. سپس می‌توانید مشترک کانال‌ها شوید، فیلم بخرید یا اجاره کنید، یا برنامه‌های تلویزیونی بخرید.

برنامه Apple TV در اکثر تلویزیون سامسونگ 49 اینچ جدید از سال 2019 به بعد در دسترس است. 

برای لیستی از مدل‌های خاص تلویزیون هوشمند سامسونگ سازگار با برنامه Apple TV، به apple.com/uk/apple-tv-app/devices بروید.

 1. در صفحه اصلی تلویزیون هوشمند سامسونگ خود، نماد برنامه Apple TV را انتخاب کنید تا باز شود، سپس در صورت درخواست با Apple ID وارد شوید.
 2. برای دیدن Apple TV+، Apple TV Channels، یا Recommended Movies & Shows، روی صفحه Watch به پایین بکشید، سپس یک مورد را انتخاب کنید.
 3. یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
  • تماشای مورد یا باز کردن آن در یک کانال: تماشا یا باز کردن در را انتخاب کنید. اگر در کانال مشترک نشده اید، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
  • برای اشتراک در Apple TV+: دکمه اشتراک را انتخاب کنید، سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا اشتراک خود را تأیید کنید.
  • اشتراک در یک کانال Apple TV: دکمه اشتراک را انتخاب کنید، سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
  • برای خرید یا اجاره فیلم: خرید یا اجاره را انتخاب کنید، سپس گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید یا اجاره خود را تایید کنید.
  • برای خرید یک قسمت یا یک فصل از یک سریال تلویزیونی: خرید را انتخاب کنید، سپس گزینه دلخواه خود را انتخاب کرده و خرید خود را تایید کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه امکانات برنامه Apple TV، راهنمای کاربر برنامه Apple TV برای تلویزیون های هوشمند و دستگاه های پخش را ببینید.

اگر برنامه Apple TV از سال 2019 به بعد روی صفحه اصلی تلویزیون هوشمند سامسونگ شما نصب نشده است، دستورالعمل های شرح داده شده در زیر را دنبال کنید تا آن را از فروشگاه سامسونگ پیدا کرده و دانلود کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.