تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه که با روکش طلا درست شده است

 

آیا وقتی در حال تماشای تلویزیون هستید چراغ‌های خاموش را دوست دارید یا با چراغ‌های سقفی روشن تماشا می‌کنید یا بیشتر در طول روز است؟ این می تواند تصمیم شما را تحت تاثیر قرار دهد، به خصوص اگر بین QLED و NanoCellTV انتخاب کنید.

اگر تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه در اطراف خانه خود دارید، به دنبال تلویزیون‌هایی با دستیارهای صوتی داخلی مانند الکسا، دستیار Google یا Bixby سامسونگ باشید. از کم نور کردن تا تنظیم ترموستات، به طور بالقوه می توانید همه کارها را از طریق تلویزیون خود انجام دهید.

طرفدار بازی؟ اگر قصد دارید کنسول خود را به تلویزیون وصل کنید، ارزش آن را دارد که مشخصات را برای نرخ تازه سازی تلویزیون مورد نظر بررسی کنید. نرخ تازه سازی به سادگی به این معناست که تصویر در یک ثانیه چند بار تغییر می کند. به دنبال مجموعه ای بالاتر از 120 هرتز باشید.

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه
هنگام خرید تلویزیون با کلمات اختصاری و اصطلاحات بسیاری روبرو هستیم. در اینجا واژه نامه ای از اصطلاحات، معنی آنها و مهمتر از آن، ارزش توجه به آنها وجود دارد.

Ultra HD (یا همان طور که بیشتر شناخته می شود 4K) اکنون کیفیت پیش فرض تلویزیون ها است. به عنوان 4K شناخته می شود زیرا تعریفی از 3840 x 2160 پیکسل ارائه می دهد.

این یک پیشرفت قابل توجه نسبت به پیکسل های 1080×1920 HD استاندارد است. تقریباً تمام تلویزیون‌هایی که امروزه تولید می‌شوند دارای کیفیت 4K هستند.

ارزان‌تر و ارزان‌تر می‌شوند و تلویزیون با قابلیت 4K را به یک ضرورت مطلق تبدیل می‌کند. برای بررسی عمیق آنچه می توانید از تلویزیون 4K خود انتظار داشته باشید، مقاله تلویزیون 4K ما را بررسی کنید.

وضوح تصویر تلویزیون های 4K ممکن است چشمگیر بوده باشد، اما با رزولوشن خیره کننده 7680 در 4320 پیکسلی که تلویزیون های 8K ارائه می دهند قابل مقایسه نیست.

در حال حاضر تلویزیون های 8K زیادی در بازار وجود دارد، اما هنوز برای خریداران عادی بسیار گران هستند. نه تنها این، بلکه وضوح 8K فقط در تلویزیون های بسیار بزرگ مانند مجموعه های 75 اینچی و 85 اینچی واقعاً مؤثر است.

توصیه می کنیم فعلا از یک تلویزیون 8K عبور کنید. در چند سال آینده بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.