جوراب مردانه نانو که باعث جذب زنبور عسل می شود

در زمستان سرد، افراد زیادی خواهند بود که همیشه جوراب خواب می پوشند تا پاهای سرد خود را گرم کنند، حتی اگر در یک خانه گرم هستند.

جوراب مردانه نانو خواب از مواد میکروفیبر ساخته شده اند و نرم و راحت هستند بدون اینکه مانند جوراب های معمولی تنگ باشند.

من آنها را حتی زمانی که به رختخواب می روم بدون درآوردن جوراب های خوابم می پوشم و حتی گاهی اوقات به دلیل راحتی و گرما آنها را در فضای باز می پوشم.

آیا پوشیدن جوراب خواب برای مدت طولانی اشکالی ندارد؟

دکتر Jeong Se-yeon در کانال شخصی خود در یوتیوب می گوید که جوراب های خواب لزوماً بد نیستند، اما می توانند زمانی که شما در خواب عمیق هستید مانع شوند.

جوراب خواب زمانی مفید است که فردی که پاهای سرد دارد به خواب می رود، یعنی هنگام خواب. حالت خنک برای خواب خوب شبانه خوب است.

اما وقتی جوراب خواب می پوشید، جریان خون در دست ها و پاهای شما برعکس دمای داخل بدن را کاهش می دهد و محیط خوبی برای خواب ایجاد می کند.

با این حال، زمانی که وارد یک خواب عمیق‌تر به نام «خواب موج آهسته» می‌شوید، گرما از طریق پاهای شما آزاد می‌شود، بنابراین اگر آن را برای مدت طولانی بپوشید، گرما نمی‌تواند از آن خارج شود، بنابراین گفته می‌شود که خواب را مختل می‌کند.

علاوه بر این، گفته می‌شود جوراب‌های خواب برای سردی دست‌ها و پاها خوب نیستند، زیرا پس از تعریق روی پاها خنک می‌شوند، زیرا آنها نیز مرطوب هستند.

افرادی که پاهای سرد دارند ممکن است آن را دست و پا گیر بدانند، اما بهتر است قبل از خواب یا بعد از حمام کردن، آنها را با پتو بپوشانند تا گرم شوند و برای افرادی که پاهای عرق کرده هستند، بهتر است پاهای خود را بیرون از پتو بگذارند. خواب.

اگر در طول روز آن را بپوشید ممکن است به پای ورزشکار مبتلا شوید.

افرادی که از سردی دست و پا رنج می برند با پوشیدن جوراب به کاهش علائم کمک می کنند. در واقع، وقتی جوراب می پوشید، دمای بدن 1 تا 2 درجه افزایش می یابد و به تسهیل گردش خون کمک می کند.

با این حال، MBC News Today گزارش داد که اگر در طول روز مانند جوراب های معمولی جوراب خواب بپوشید، می تواند تأثیر معکوس داشته باشد.

جوراب های خوابی که در بازار به فروش می رسند عمدتاً از مواد میکروفیبر با استفاده از پلی استر، یک الیاف مصنوعی ساخته شده اند. نرم و سبک است، اما این عیب را دارد که تقریباً رطوبت را جذب نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.