حوله تن پوش kenzo باعث از بین رفتن تاول بدن می شود

هر حوله نخی از حلقه هایی در بافتنی تشکیل شده است. این حلقه ها در پارچه به حوله اجازه می دهد تا آب را جذب کند.

 تعداد چرخه ها توانایی خشک کردن را تعیین می کند. بنابراین، حلقه های بیشتر به معنای توانایی خشک کردن بالاتر است. و حوله های ساخته شده با حلقه های نخ ضخیم جذب بیشتری دارند.

 پیچاندن حلقه نیز بر جذب تاثیر می گذارد. حوله تن پوش kenzo در لمس بسیار نرم هستند. حوله های “نرم پیچ” دوام بیشتری نسبت به حوله های “زیرو پیچ” دارند.

 نرم کننده های پارچه حاوی سیلیکون هستند که از جذب آب توسط حوله جلوگیری می کند. برای بازگرداندن قدرت جذب حوله و جذب کامل حوله باید ماهی یک بار سرکه سفید را به محل شستشو اضافه کنید.

حوله تن پوش kenzo

سرکه به حذف بیش از حد مواد شوینده کمک می کند، که می تواند بر توانایی حوله ها در جذب رطوبت تأثیر بگذارد. به عنوان یک قاعده کلی، حوله زمانی که سنگین است، جاذب می شود. 

این همچنین به این معنی است که خشک شدن آن بیشتر طول می کشد. با این حال، حوله های جاذب به طور کلی راحت ترین، نرم و مخملی هستند.پنبه مصری از این نظر بسیار محبوب است.

زیرا طناب ها بسیار بلند و ضخیم هستند. این نوع پنبه برای اطمینان از درجه خلوص آن با دست چیده می شود. همچنین بسیار متراکم است، بنابراین حوله ای بادوام، جاذب و مخملی ایجاد می کند.

حوله های پنبه ای مصری اگر به درستی از آنها مراقبت کنید و آنها را به درستی بشویید می توانند سال ها دوام بیاورند (در اینجا نحوه انجام این کار در زیر آمده است).

این حوله ها معمولا در هتل های مجلل بزرگ در سراسر جهان یافت می شوند. نکاتی که باید به خاطر بسپارید: از آنجایی که حوله های پنبه ای مصری بسیار سنگین هستند و GSM بالایی دارند، بهتر است در خشک کن های معمولی خشک شوند.

با این حال، خشک شدن این حوله های لوکس زمان زیادی طول می کشد، بنابراین مراقب باشید که آنها را در خشک کن قرار ندهید یا خشک کن خود را با حداکثر قدرت کار نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.