دستگاه گریل کاراجا که هنگام پخت گوشت سس ان را هم درست می کند

برای سفر تابستان امسال برنامه ریزی می کنید؟ گریل قابل حمل Weber Q 1200 برای استفاده در سفر ساخته شده است. این دو میز کناری تاشو برای آماده کردن ظروف در هنگام برپایی اردو دارد، اما وقتی می‌خواهید دوباره به راه بیفتید به سادگی آن‌ها را تا کنید. 

وزن این دستگاه گریل کاراجا تنها 20 پوند است که با توجه به رنده های پخت چدنی میناکاری شده چینی قابل توجه است. اینها را می توان برای تمیز کردن آسان جدا کرد و در حالی که فقط یک مشعل وجود دارد، می توان از آن برای تغذیه کل منطقه پخت و پز 189 اینچ مربع استفاده کرد. 

یکی دیگر از عناصر قابل حمل Q1200 سوخت آن است که برای جفت شدن با سیلندرهای پروپان 14 یا 16 انسی طراحی شده است، برخلاف مخازن بزرگ. هر کدام حداقل یک ساعت دوام خواهند داشت، بنابراین برای پخت و پز در تعطیلات و سبک سفر کاملاً مناسب است.

گریل Everdue FUSION توسط Heston Blumenthal، طراحی شیک و مدرنی که ویژگی های بی انتها پخت و پز روی آتش زغال چوب را با فناوری نوآورانه و مدرن و سرعت گاز ترکیب می کند، طراحی واقعاً همه کاره را به نمایش می گذارد.

اشتعال سریع شعله گریل به این معنی است که FUSION را می توان در کمتر از ده دقیقه تنظیم و برای پخت آماده کرد. این طراحی که دارای یک بشقاب گریل و همچنین عملکرد جوجه گردان است، به شما امکان می دهد انواع غذاها را بپزید.

گریل نسبتا ساده و آسان برای استفاده، دارای یک پایه جداشدنی است و می تواند به یک طراحی قابل حمل دستی سازگار شود، ایده آل برای استفاده دور از خانه.

با توجه به اینکه همه چیز کم و بیش با کلیک ساده یک دکمه نیرو می گیرد، ما آن را دوست داریم Everdure FUSION هستیم(در برگه جدید باز می شود)گریل با طراحی هوشمند و کارآمد Heston Blumenthal و نحوه ادغام آن در فضاهای پاسیو کوچک و حیاط خلوت های بزرگتر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.