دستگیره کابینت لوکس برای جذب میکروب ها بهترین گزینه است

چند راه برای انتخاب رنگ دستگیره کابینت لوکس مناسب وجود دارد. یک مکتب فکری به شما توصیه می کند که بر اساس  رنگ و رنگ شیر آشپزخانه انتخاب کنید.

 با توجه به اینکه رنگ اکثر شیرآلات یا نقره ای یا برنجی است، این توصیه می تواند محدود کننده باشد، به خصوص اگر چشمتان به دستگیره های سنگی یا روکش دیگری باشد که در طراحی شیر آب رایج نیست.

اگر نمی‌خواهید با شیر آب خود مطابقت داشته باشید، به برخی از اجزای دیگر آشپزخانه خود فکر کنید. به عنوان مثال، اگر یک میز سنگ سیاه دارید.

دستگیره های فلزی قدیمی یا حتی ساتن مشکی می توانند به گره زدن اتاق کمک کنند.

روش دیگر، انتخاب رنگ و پایان خود را بر روی خود کابینت ها قرار دهید. سخت افزار تیره برای مطابقت با چوب تیره یا سخت افزار روشن به عنوان کنتراست.

دستگیره کابینت لوکس

روکش های روستایی بیشتری مانند فلز قدیمی یا چکش خورده را انتخاب کنید تا با کابینت های سنتی مطابقت داشته باشد یا با فلز برس خورده براق برای ظاهری مدرن تر ترکیب کنید.

بیشتر دستگیره‌ها و کش‌ها فقط چند دلار هستند، اما وقتی تعداد زیادی را که نیاز دارید در نظر بگیرید، این هزینه‌ها به سرعت افزایش می‌یابد.

 برای هر کابینت پایینی استاندارد با دو در و یک کشو، به سه قطعه سخت افزار و دو دستگیره یا کش دیگر برای درهای کابینت بالایی مطابقت نیاز دارید. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

  • یک دستگیره ساده یا یک ماده ساده مانند  چینی  ارزان تر خواهد بود. با پیچیده‌تر شدن طرح‌ها، پرداخت‌ها و مواد، هزینه افزایش می‌یابد.
  • دستگیره ها معمولاً ارزان تر از یک یا دو دلار هستند. اگر سبک کششی را می‌بینید که دوست دارید اما می‌خواهید کمی در هزینه خود صرفه‌جویی کنید، سبک دستگیره را پیدا کنید تا بتوانید انواع سخت‌افزار را با هم ترکیب کنید و در عین حال سبک سخت‌افزاری را ثابت نگه دارید.

انتخاب‌های سخت‌افزاری به‌طور شگفت‌آوری پیچیده هستند، اما با در نظر گرفتن این عوامل، می‌توانید انتخاب را محدود کنید و دستگیره یا سبک کششی ایده‌آل را برای آشپزخانه خود بیابید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.