دفتر نقاشی سایز بزرگ هدیه رییس جمهور اروپا به پیکاسو

کسانی که در طراحی تازه کار هستند ممکن است فکر کنند که به دلیل خطای انتخاب مواد در هنگام ترسیم یک تصویر خوب، در طراحی ناموفق هستند، زیرا نمی توانند با سرعت کافی به اطلاعات مورد نظر خود برسند.

با استعداد باشید هنگامی که با اطلاعات پشتیبانی می شود نتایج دقیقی به دست می دهد. در مورد انتخاب مواد نقاشی با سوالات زیادی مواجه می شوم.

سوالاتی از جمله اینکه از چه قلمی استفاده کنم یا روی چه دفتر نقاشی سایز بزرگ بکشم از جمله سوالاتی است که دوستداران نقاشی اغلب می پرسند.

بیایید نگاهی به مواد مورد استفاده در طراحی تصاویر به عنوان عنوان موضوع بیندازیم.

به عنوان مواد طراحی مداد؛ از زغال چوب، زغال چوب، گرافیت و مدادهای مدرج که به آن مداد نیز می گویند استفاده می شود.

دفتر نقاشی سایز بزرگ

بیایید نگاهی به اثرات مواد ذکر شده در بالا و آنچه در ساختار مواد خود دارند بیندازیم.

زغال سنگ قدیمی ترین ماده طراحی شناخته شده است. در عصر اول که هنوز نوشته ای وجود نداشت، مردم چند شاخه درخت را در آتش می سوزاندند و با این شاخه ها بر روی دیوار غارها و لوح های سنگی اشکال و اشکال می کشیدند و خاطره یا موضوعی را پردازش می کردند.

هنگامی که تصاویر آن دوره توسط برخی از محققان تاریخ بررسی می شود، تخمین زده می شود که تصاویر ترسیم شده بر روی دیواره غار برای جلوگیری از تلف شدن نیزه ها و تیرها برای اهداف آموزشی قبل از شکار طراحی شده است.

امروزه زغال سنگ با اعمال برخی فرآیندها هنوز جایگاه خود را در بین مواد نقاشی حفظ کرده است.

استفاده از زغال در نقاشی زغالی باید پس از رسیدن به سطح پیشرفته آغاز شود. شروع اولین نقاشی با زغال سنگ انتخاب درستی نیست.

استفاده از زغال سنگ در نقاشی؛ این باید بدون پرداختن به جزئیات زیاد، با تمرکز بر تفسیر کل نگر از فرم ها اعمال شود. به طور کلی، نقاشانی که با زغال می‌کشند، خطوطی را که ایجاد می‌کنند با انگشتان خود یا قلم درهم می‌کوبند.

این تکنیک یکی از ویژگی های زغال سنگ است که به دلیل تطبیق پذیری و ارتباط آن می توان از آن بهره مند شد. همچنین دارای ساختاری است که اجازه می دهد تا جلوه های نور با پاک کن خمیر داده شود. طراحی با مداد زغالی نیز به عنوان یک سبک دیده می شود. بهتر است بعد از مدت ها تجربه طراحی آن را امتحان کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.