زنی با سوسیس معمولی دونه ای نوزاد خود را از مرگ نجات داد

امروزه، سوسیس تنوع بی‌شماری دارد، یعنی به تعداد مناطق تولید، سنت‌ها و دستور العمل‌های محلی اعضای خانواده.

کیفیت گوشت و چربی برای پخت سوسیس اگرچه به طور عمده و در اصل محصولی حفظ شده بر اساس گوشت گاو است، انواع دیگری از گوشت سفید مرغ یا بوقلمون یا سوسیس غاز وجود دارد.

سوسیس معمولی دونه ای و گوشت سیاه در حالی که منشا گوشت را تغییر می دهید، چربی مورد استفاده برای سوسیس همیشه باید گوشت گاو باشد زیرا نسبت به بقیه قابل نگهداری تر است.

سوسیس

وجود یا عدم وجود کله پاچه در پخت سوسیس علاوه بر انواع ماهیچه و چربی مورد استفاده، امکان ادغام سوسیس با مقداری کله پاچه نیز وجود دارد. به طور خاص، سوسیس جگر و سوسیس ریه به خوبی شناخته شده است

نوع چرخ‌کردن گوشت برای پخت سوسیس «مکعب‌کردن» با چاقو و با دستگاه چرخ‌کن تشخیص داده می‌شود.

ابعاد سوسیس و قطر آن با توجه به نوع محصول متفاوت است. سوسیس می تواند باریک و بلند یا کوتاه و غلیظ باشد. با توجه به دومی، پس از آن لازم است که یک رشته اتصال اعمال شود که اجازه می دهد تا پوشش پر شده قسمت شود.

طعم دهنده های انتخابی شما برای سوسیس سیر، سوسیس فلفل، سوسیس چیلی، سوسیس رازیانه یا دانه های رازیانه، سوسیس گشنیز و غیره.

مدت زمان نگهداری سوسیس بیش از همه با استفاده از مقدار نمک اضافه شده قابل تنظیم است.

سوسیس را می توان برای مصرف “کوتاه مدت” با کمی نمک و خشک کردن فقط برای 20-30 روز یا برای مصرف طولانی مدت با نمک بیشتر، خشک تر، تقریباً همیشه غلیظ و چاشنی مشابه سالامی استفاده کرد.

وجود یا عدم وجود افزودنی های غذایی در سوسیس در حالی که محصولات خانگی از استفاده از افزودنی های غذایی خودداری می کنند، محصولات صنعتی باید استاندارد کیفیت بالا یا پایین و ماندگاری مشخصی را تضمین کنند.

بنابراین، اسید اسکوربیک و نیتریت های سدیم یا پتاسیم برای اهداف آنتی اکسیدانی استفاده می شود در حالی که برای تضمین نرمی و ماندگاری آن شیرخشک به آن اضافه می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.