سنگ نما ساختمان رومی با قابلیت سم پاشی

سنگ یک ماده تکمیل کننده نمای پرکاربرد است که باعث استحکام و دوام آن می شود که ویژگی های آن نشان دهنده توانایی محافظت از سازه در برابر تأثیرات منفی خارجی است.

 ساختمان هایی که با آجرکاری پوشیده شده اند شیک و گران به نظر می رسند و حتی آنهایی که بر مصالح طبیعی تأثیر نمی گذارند می توانند از سنگ مصنوعی استفاده کنند که خراب نمی شود.

مواد طبیعی در ساخت و ساز به دلیل سازگاری با محیط زیست و ظاهر جامد بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

 قاعدتا در نمای ساختمان ها از سنگ نما ساختمان رومی از سنگ های مستحکم و بسیار مستحکم استفاده می شود که در برابر اثرات مکانیکی، تغییرات دما مقاوم بوده و می توانند برای چندین دهه به صاحبان خود خدمت کنند. 

سنگ نما

برخی معتقدند که سنگ طبیعی بر خلاف مصنوعی دارای انرژی خاصی است که برای مردم ارسال می کند. البته قیمت روکش با نماهای سنگ طبیعی قابل توجه خواهد بود. 

اما کسانی که این فرصت را دارند که در کیفیت و زیبایی صرفه جویی نکنند، بهتر است به مواد با منشاء طبیعی ترجیح دهند.

در نمای خانه اغلب از انواع سنگ استفاده می شود. آنها با ظاهر، ویژگی های قدرت، وزن و سایر پارامترها متمایز می شوند. هر نوع ماده را با جزئیات بیشتری در نظر بگیرید:

  1. سنگ مرمر – سنگی با بالاترین خواص تزئینی در بین سایر آنالوگ ها. در بازار ساخت و ساز اغلب به شکل تخته های صاف با سطح صیقلی ارائه می شود که در نور روز بسیار زیبا به نظر می رسد. انواع زیادی از این نژاد وجود دارد که از نظر سختی و ظاهر متفاوت هستند. در بخش ساخت و ساز از سنگ مرمر با سختی متوسط ​​و چگالی بسیار بالا استفاده می شود.
  2. گرانیت یکی دیگر از مواد محبوب است. اما برای دکوراسیون ساختمان گران است این سازه که با گرانیت پوشیده شده است، نماینده، مدرن و گران به نظر می رسد و بر وضعیت مالک تأکید دارد. این سنگ بسیار بادوام و بادوام است، در برابر اختلاف دما، یخبندان شدید، آب و رطوبت بالا مقاومت می کند. گرانیت به صورت دال هایی با سطح صاف و براق تولید می شود و رنگ آن به دلیل وجود ناخالصی های خاص است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.