شیلنگ خرطومی ۲ اینچ که با کاغذ ساخته شد

شیلنگ خرطومی ۲ اینچ ما از پی وی سی درجه یک تولید می شوند و می توانند حافظه ای ایجاد کنند که به این معنی است که سعی می کنند سیم پیچی را که در طی فرآیند بسته بندی به آن شکل گرفته اند اصلاح کنند.

اگر این حافظه حذف نشود، می تواند باعث ایجاد گره ها و پیچ خوردگی ها شود. برای انجام این:

یک سر شلنگ را به شیر وصل کنید. انتهای دیگر را ترجیحاً در یک خط مستقیم از شیر بیرون بکشید. نازل یا تفنگ انتهای شلنگ را ببندید تا آب نتواند از آن خارج شود.
شیر آب را باز کنید و شلنگ را با آب پر کنید سپس شیر را ببندید. شلنگ را تا 2 روز (بسته به شرایط آب و هوایی) در آفتاب پر از آب بگذارید
این باید هر حافظه ای را از شلنگ حذف کند و کار با آن را آسان تر کند. توصیه می کنیم شیلنگ را یا روی حلقه شلنگ یا حلقه های بزرگ روی قلاب قرار دهید.

شیلنگ

پیچاندن صحیح شیلنگ عمر آن را طولانی تر می کند – و انجام آن ساده است:
شیر آب را ببندید. شلنگ را در چند متری کانکتور شیر بگیرید. یک حلقه بزرگ را با استفاده از حدود 1 متر شلنگ خم کنید
با فاصله 30 تا 40 سانتی متری از شیر آب، حلقه دیگری تشکیل دهید و آن را روی حلقه اول قرار دهید.
این کار را تکرار کنید تا کل شیلنگ پیچ شود.
توجه: ما استفاده از قرقره شلنگ یا جاروبرقی را برای نگهداری مناسب شلنگ و اتصالات خود توصیه می کنیم.
صرف زمان برای سیم پیچ و باز کردن صحیح شیلنگ نه تنها عمر آن را افزایش می دهد، بلکه از دست نخورده ماندن ویژگی های عملکرد اصلی آن اطمینان می دهد. چند مرحله دیگر نیز وجود دارد که می‌توان برای اطمینان از بهترین نتیجه انجام داد.

برای جلوگیری از آسیب نور خورشید و سایش غیر ضروری، شلنگ را دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. به همین دلیل، شیلنگ ها باید در شرایط یخبندان در داخل خانه نگهداری شوند.
هرگز شلنگ را تحت فشار قرار ندهید که از آن استفاده نمی کنید (به تفنگ ماشه یا شیر توقف متصل است) و پس از هر بار استفاده برای حفظ شیلنگ و صرفه جویی در آب، شیر آب را ببندید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.