فرش 9 متری ارزان که در کشتی تایتانیک پیدا شد

یکی از سوالات متداول در هنگام انتخاب فرش این است که “اندازه فرش چگونه باید باشد؟” اگر نمی خواهید خانه شما شلوغ به نظر برسد، می توانید اندازه فرش را طوری انتخاب کنید که فرش 9 متری ارزان زیر مبلمان باشد.

 اگر رنگ های روشن مانند خاکستری روشن، بژ و سفید را برای وسایل خود ترجیح می دهید، می توانید یک مدل طرح دار با رنگ های تیره روی فرش انتخاب کنید.

 اگر اتاق شما کوچک است و به دنبال راهی برای بزرگتر نشان دادن اتاق هستید، باید به خاطر داشته باشید که در انتخاب رنگ فرش می توانید از رنگ های روشن کمک بگیرید.

انتخاب فرش از اتاقی به اتاق دیگر متفاوت است. اگر قصد خرید فرش برای مکان های شلوغی را دارید که افراد زیادی از آن استفاده می کنند مانند اتاق نشیمن، باید فرشی را انتخاب کنید که در برابر کثیفی، سایش و اشعه خورشید مقاوم باشد.

فرش 9 متری ارزان

 هنگام انتخاب فرش با توجه به صندلی، می توانید رنگ های فرش را انتخاب کنید که شامل تناژ صندلی یا روبالشی باشد.

اولین ویژگی که برای فرش مهد کودک و اتاق کودک باید به آن توجه کرد، ضد باکتری و نرم بودن آن است. اگر کودک شما آلرژی دارد، نباید انواع نخ هایی را انتخاب کنید که می توانند باعث آلرژی شوند.

 همچنین می توانید از فرش های ضد باکتری برای اتاق خواب خود استفاده کنید.

برای فرش آشپزخانه باید آنهایی را انتخاب کنید که در برابر لکه مقاوم هستند. فرش های تیره رنگ و بدون لغزش را می توان برای آشپزخانه ترجیح داد.

فرش های پشمی به دلیل اینکه از پشم که یک نوع نخ طبیعی است، گران تر از فرش های دیگر هستند. از آنجایی که در برابر سایش مقاوم هستند، می توان به راحتی در مکان هایی با تیراژ بالا مانند اتاق نشیمن استفاده کرد. 

در برابر آتش مقاوم هستند. لازم است به نظافت نوع بخار که نسبت به سایر انواع فرش مقاومت بیشتری در برابر لکه دارد توجه ویژه ای شود. 

علاوه بر این می توانند مشکل پرز ایجاد کنند و با مسواک زدن، جارو کشیدن یا شستن فرش می توان این مشکل را برطرف کرد. آنها همچنین خطر تأثیر نامطلوب بر بدن های آلرژیک را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.