فوم برای تخت در اروپا موجب انهدام موشک و پهپاد شد

سفتی فوم یک اندازه گیری فنی است که نشان می دهد فوم چقدر راحت فشرده می شود. سفتی کمتر، هنگام اعمال فشار، اثر مخملی یا “غرق” بیشتری ارائه می دهد.

در حالی که یک فوم برای تخت سفت تر به اندازه کافی “نمی دهد” و تحت فشار سفت تر باقی می ماند. سفتی بین 10 تا 60، گاهی اوقات بیشتر است.

بیان فنی سفتی انحراف بار فرورفتگی است. همچنین به عنوان انحراف نیروی فرورفتگی (IFD) شناخته می شود.

ILD (انحراف بار فرورفتگی)، معیار نرمی یا سفتی یک قطعه فوم معین است. ILD با اعمال فشار رو به پایین از یک دیسک گرد 12 اینچی به یک تکه فوم 4 اینچی اندازه گیری می شود.

فشار به آرامی اعمال می شود تا زمانی که فوم به 25٪ یا یک اینچ در سطح آن فشرده شود.

فوم برای تخت

این آزمایش فنی رقمی را تولید می‌کند که تعداد پوندی را که برای فشرده‌سازی یک ناحیه معین از فوم به اندازه ۲۵ درصد ضخامت آن لازم است، تعیین می‌کند. این یک تست استاندارد برای مقایسه همه انواع فوم در یک زمین بازی است.

بنابراین یک نمونه 4 اینچی برای کاهش ضخامت به 3 اینچ (25 درصد) به مقدار مشخصی فشار نیاز دارد.

مقدار فشار مورد نیاز برای دستیابی به این مقدار عددی 2 رقمی سفتی را ارائه می دهد که معمولاً از 10 تا 60 متغیر است، اما می تواند بیشتر باشد. شما می توانید سفتی اکثر انواع فوم را در اینجا مقایسه کنید .

عوامل دیگری نیز در مورد استحکام فوم نقش دارند. یکی از آنها میزان وزن و راحتی مورد نیاز است.

احتمال فرو رفتن در کف یک کودک نسبت به یک فرد سنگین وزن کمتر است. بنابراین دانستن اینکه “چه کسی” از فوم استفاده می کند به یک عامل تبدیل می شود.

همچنین، چگونه از وسایل مبلمان استفاده می کنید؟ اگر دراز کشیده اید، توزیع وزن گسترده تر است و به استحکام کمتری نیاز دارد. عمودی نشستن روی صندلی مستلزم استحکام بیشتری است. هنگام نشستن یا دراز کشیدن، فوم برای هر کدام استحکام متفاوتی را احساس می کند.

در سناریوهایی که فوم کاربرد دوگانه دارد، برای مثال، شاید یک مبل تختخواب شو تاشو سخت تر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.