لامپ ال ای دی نور مخفی قادر به جذب میکروب هاست

در مقایسه با طول عمر متوسط ​​لامپ رشته ای شما، طول عمر یک لامپ LED بسیار برتر است. 

یک لامپ ال ای دی نور مخفی به طور متوسط ​​حدود هزار ساعت دوام می آورد. طول عمر یک چراغ LED به طور متوسط ​​50000 ساعت است. بسته به نحوه استفاده شما، عمر آن ممکن است تا 100000 ساعت باشد.

 این بدان معناست که یک چراغ LED می تواند بین شش تا 12 سال قبل از نیاز به تعویض آن دوام بیاورد. این 40 برابر طولانی تر از یک لامپ رشته ای است.

حتی اگر از چراغ های فلورسنت، متال هالید یا بخار سدیم استفاده می کنید، یک چراغ LED حداقل دو تا چهار برابر بیشتر دوام خواهد آورد.

لامپ ال ای دی نور مخفی

یکی دیگر از مزایای برجسته نورپردازی LED، عملکرد کم انرژی آنها است. می توانید بازده انرژی یک منبع روشنایی را در آن اندازه گیری کنید.

لومن های مفید، که میزان روشنایی را که دستگاه برای هر واحد توان یا واتی که لامپ استفاده می کند منتشر می کند را توصیف می کند.

در گذشته، نور را با چند لومن اندازه گیری می کردیم، اما واقعیت این است که برخی از این لومن ها هدر می روند. نورپردازی LED نسبت به سایر فناوری های روشنایی نور هدر رفته کمتر و لومن های مفیدتری تولید می کند.

اگر تمام روشنایی های دفتر، مدرسه یا سایر امکانات را با LED جایگزین کنید، می توانید بین 60 تا 70 درصد بهبودی در بهره وری کلی انرژی خود مشاهده کنید.

 در برخی موارد، بهبودمی تواند به اندازه 90٪ باشد بسته به اینکه چه نوع چراغ هایی را جایگزین می کنید و از چه نوع چراغ های LED استفاده می کنید.

این بهبودها در بهره وری انرژی به طور مستقیم با صرفه جویی مالی در ارتباط است. هنگامی که منبع نور سنتی را با منبع نور LED جایگزین می‌کنید، مصرف انرژی شما به شدت کاهش می‌یابد، و اینکه چراغ‌های LED سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای برای سود نهایی هر کسب‌وکاری هستند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.