لوله پلیکا کشاورزی بهترین بند لباس برای نو عروس

در حال حاضر، برخی از کشاورزان خود را وقف توسعه برخی بهبودها در تکنیک آبیاری چندگانه کرده اند تا از آب کمتری در محصولات خود استفاده کنند.

یکی از این پیشرفت ها آبیاری شیر جبرانی است که در آن شیر بین دو بخش پلی پروپیلن قرار می گیرد.

 این یک اصلاح ساده برای آبیاری جویچه ای است که بیشتر در محصولات پنبه، نیشکر و ذرت استفاده می شود، که می تواند تأثیر قابل توجهی بر مشکل مدیریت آب حاد فزاینده داشته باشد.

نمونه ای از لوله پلیکا کشاورزی را می توان در کارهایی که توسط تولیدکنندگان کشاورزی در دره ریو گراند پایین در تگزاس، ایالات متحده ترویج می شود، مشاهده کرد.

لوله پلیکا کشاورزی

جایی که سازمان بهره وری آب کشاورزی (AWE) نشان داده است که با استفاده از این شیر در آبیاری موجی «تا 52 درصد آب کمتری نسبت به آبیاری جویچه ای به خصوص در مزارع نیشکر و 28 درصد کمتر در مزارع ذرت می توان مصرف کرد.

دو مطالعه جداگانه روی پنبه نشان داد که 22% و 31% پس انداز شده است.

سام اسپارکس، کشاورز تگزاسی، می گوید می توان زمین های بیشتری را با آب کمتر و نیروی کار کمتر آبیاری کرد، که باعث صرفه جویی در هزینه ها، کارآمدتر شدن کشاورزی و افزایش بهره وری محصول می شود.

از سوی دیگر، تام مک‌لمور، مدیر پروژه منطقه آبیاری هارلینگن، گفت: زمانی که آبیاری به‌طور سنتی از طریق شیارها انجام می‌شود، معمولاً در هر آبیاری شش اینچ آب مصرف می‌شود، بنابراین با این سیستم جدید، انتظار می‌رود که این مقدار به کاهش یابد.

در کشت های ردیفی، ما شاهد صرفه جویی 20 تا 30 درصدی در مصرف آب بوده ایم که بسیار قابل توجه است، زیرا در دره پایین ریو گراند، بارندگی به تنهایی نمی تواند تمام نیازهای کشاورزی را برآورده کند، آب اضافی باید از یک یا هر دو تامین شود. از این منابع محدود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.