مبل راحتی تحت تاثیر چه عاملی استحکام خواهد داشت؟

به احتمال زیاد، شما سال‌هاست که از مبل و کاناپه به جای هم استفاده کرده‌اید، بدون اینکه دو بار به یکسان بودن یا نبودن آن‌ها فکر کنید و اما وقتی صحبت از مبل راحتی در مقابل کاناپه می شود، آیا واقعاً تفاوتی وجود دارد یا صرفاً یک موضوع معنایی است؟ در اینجا، ما این سوال را بررسی می‌کنیم و برای هر کدام از آنها الهام‌بخش طراحی می‌کنیم.

مبل در مقابل کاناپه: تفاوت چیست؟
پس چه چیزی می دهد؟ تفاوت بین مبل و کاناپه چیست؟ آیا تفاوتی بین مبل و کاناپه وجود دارد؟ خب بستگی داره از کی بپرسی طراحان امروزی به دنبال این هستند که تفاوت های ظریف را از صندلی ما حذف کنند و آن را به گونه ای بفروشند که ما می گوییم: مبل یک کاناپه است و بالعکس.

Nidhi Kapur، بنیانگذار و مدیر عامل Maiden Home توضیح می دهد: «امروزه انتخاب مبل راحتی چستر کویین در مقابل کاناپه کاملاً ذهنی است و بازتابی از نحوه زندگی شما با این قطعه است و با این حال، «کاناپه» اصطلاح معمولی‌تری است که برای یک قطعه راحت‌محور استفاده می‌شود، در حالی که «مبل» رسمی‌تر است و ممکن است به یک قطعه صیقلی و طراحی‌محور اشاره داشته باشد.

سیول می گوید: اولین سوالی که یک مصرف کننده باید بپرسد این است که داخل مبل کلاسیک راحتی طوسی چیست و “دانستن یکپارچگی مواد و ساختار به شما این حس را می دهد که چه چیزی به دست می آورید.”

در مورد زیبایی شناسی، کاپور خرید یک سبک همه کاره را توصیه می کند و او می‌گوید: «بهترین قطعات سرمایه‌گذاری ظرافت یک مبل سلطنتی یافت آباد را دارند، اما راحتی یک کاناپه را دارند و “به دنبال قطعاتی با جزئیات طراحی مورد علاقه خود، به علاوه تناسبات و راحتی متناسب با سبک زندگی خود باشید.”

 • منابع:
  1. Questions We All Ask: Is There a Difference Between a Sofa and Couch?

 • تبلیغات: 
  1. تولید روکش بسیار خوب
  2. خیار کاسه گل سبز با پرز و گل تاج زرد
  3. تحقیق دانشجویان پلی تکنینک برای آرد گندم
  4. شخصی با کارتن خانه ساخت!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.