نوعی شامپو بدن که مانند لیزر عمل می کند

شامپوهای ضد شوره با تمرکز کمی بیشتر بر روی پوست سر نسبت به خود مو، می توانند شامپوهای معمولی، روزانه یا شفاف کننده با مواد گیاهی افزوده شده باشند تا فواید پاکسازی، تسکین دهنده و ضد میکروبی (یا ضد قارچی) را به طور خاص برای شوره سر ارائه کنند.

مو برخی از مواد مفید می تواند شامل پودر آلوئه ورا، عصاره پوست درخت بید (یا اسید سالیسیلیک) و اسانس درخت چای باشد.

شامپو جامد یا خشک
هر دو شامپو جامد و شامپو خشک به دلیل فرمی که دارند ملاحظات فرمولاسیون متفاوتی دارند.

شامپو هتلی بدن در دسته پرفروش ترین ها می باشد.

در مورد شامپوهای جامد، آنها حاوی آب اندکی یا بدون آب هستند و همین باعث می شود که فرم جامد به آن برسد.

کل ماده فعال یک شامپو جامد به این دلیل بسیار زیاد است: 50 تا 80 درصد، زیرا به عنوان یک کنسانتره عمل می کند که در حین استفاده با آب رقیق می شود.

با شامپوهای خشک ، اگرچه به آنها شامپو می گویند، شامپو خشک واقعاً از نظر فرمولاسیون و ترکیبات کاربردی یکسان نیست.

به طور معمول، آنها بر روی جذب ساده روغن های مو تمرکز می کنند، نه تمیز کردن واقعی مو یا پوست سر. توجه به این نکته مهم است که استفاده از شامپوی خشک برای مدت طولانی می تواند باعث تجمع و اثرات نامطلوب بالقوه برای مو و پوست سر شما شود.

ترکیب یک شامپوی خشک طبیعی با یک شامپو شفاف کننده خوب و نرم کننده آبرسان، موهای شما را متعادل نگه می دارد.

اگر به این فکر می کنید که شاید بخواهید فرمول شامپوی خود را امتحان کنید، عالی است! ما منابع زیادی در دسترس داریم (از جمله یک دوره آموزشی شگفت انگیز دیپلم در فرمولاسیون مراقبت از موی طبیعی که می توانید فوراً شروع به کار کنید!) تا شما سفر خود را شروع کنید.

با داشتن این دانش جدید، می توانید شروع به ساخت شامپوهای طبیعی شگفت انگیز خود با بهترین مواد ارگانیک، سبز و حتی گیاهی کنید.

پایه خوبی از اصول اولیه فرمولاسیون شامپو به دست آورید، و سپس با یادگیری از آنجا تطبیق دهید، مواد گیاهی، مواد طبیعی با کارایی بالا را اضافه کنید و عطر و احساس آنها را به گونه ای سفارشی کنید که دقیقاً همان چیزی باشد که به دنبالش بودید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.