پودر گل سرخ ومعجزه لاغری با آن

اگرچه ساختن کرم خود از ابتدا کار دشواری خواهد بود، ما فقط می‌توانیم در این کار بداهه بسازیم. کرم صورت مورد علاقه خود را بردارید.

پودر گل سرخ را از یک الک ریز الک کنید. مقداری از آن را به کرم صورت خود اضافه کنید. 2 قطره روغن گل رز اضافه کنید. ببین و ببین! شما یک کرم صورت تزریق شده دارید.

این را به خصوص قبل از بیرون رفتن در آفتاب استفاده کنید. قطعا از شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.

به نصف فنجان پودر گلبرگ رز، 1 سفیده تخم مرغ و 1 قاشق چایخوری عسل اضافه کنید. افرادی که پوست چرب دارند می توانند عسل را با گلاب جایگزین کنند.

خمیر غلیظی درست کنید و روی تمام صورت و گردن بمالید. بگذارید 30 دقیقه بماند و با آب ولرم بشویید. این پک صورت کار مینی فیشال را انجام می دهد.

پودر گل سرخ

منافذ پوست را سفت می کند، پوست را تمیز می کند، مرطوب می کند و پوست را تغذیه می کند. همچنین باعث روشن شدن پوست و تقویت آن می شود.

1/4 فنجان پودر پوست پرتقال را با 1/4 فنجان پودر گلبرگ رز با هم مخلوط کنید. آن را با 2 تا 3 قطره روغن شمعدانی یا روغن گل رز دم کنید. با افزودن مقدار لازم گلاب آن را به صورت خمیری صاف در آورید.

به تمام صورت و گردن مالیده و بعد از 20 دقیقه با اسکراب ملایم بشویید. این ماسک به از بین بردن خطوط ریز پیری و لکه های تیره کمک می کند. همچنین منافذ را تمیز و پاک می کند.

این به قدری ساده و موثر است که تعجب خواهید کرد که چرا مدتها پیش این را کشف نکرده بودید! 2 قاشق غذاخوری پودر گلبرگ گل رز را با 2 تا 5 قاشق چایخوری ماست کشک مخلوط کنید.

1 قاشق چایخوری عسل اضافه کنید. به تمام صورت و گردن بمالید. ماست اثر تسکین دهنده می دهد و عسل به عنوان یک سفید کننده طبیعی عمل می کند.

ترکیب با پودر گلبرگ رز، این ترکیب 3 ماده ای به عنوان یک درمان موثر برای از بین بردن برنزه پس از قرار گرفتن در معرض نور خورشید عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.