چراغ قوه دستی دارای پرتو نور بالا

اگرچه چراغ‌های جلو محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند، چراغ قوه شارژی مکانیکی انتخاب خوبی هستند تا زمانی که چراغ‌های دستی ترجیح داده شوند، مانند:
هر زمان که می خواهید قوی ترین پرتو قابل حمل موجود را داشته باشید.
زمانی که مهارت و دقت در کنترل نور مهم است.
قادر به تنظیم چراغ برای کار بر روی یک کار.
سیگنالینگ.
پیشرفت در فناوری LED (دیود ساطع کننده نور) و کارایی باتری منجر به ایجاد چراغ قوه هایی شده است که کوچکتر، سبک تر و روشن تر از چند سال پیش هستند.

بهترین چراغ قوه LED برای شما چیست؟ این مقاله به شما کمک می کند تا انتخاب خود را محدود کنید.

فروشگاه چراغ قوهدرک انتخاب های چراغ قوه شما
فاکتورهای کلیدی برای مقایسه هنگام انتخاب چراغ قوه:

خروجی نور
نوع باتری و زمان اجرا
اندازه و وزن
چراغ قوه ها از کمتر از 20 دلار تا بیش از 200 دلار متغیر هستند، اما ممکن است اندازه آنها یکسان باشد. چه تفاوت هایی دارند؟ روشنایی بزرگترین است. چراغ قوه پلیسی قوی گران‌تر به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته لامپ، باتری و مدار قدرتمندتر است. یک باتری قابل شارژ می تواند به هزینه اضافه کند، همچنین ویژگی هایی مانند مقاومت قوی در برابر ضربه و آب، اتلاف موثر گرما و حالت های روشنایی متعدد.

خرید حضوری؟ موارد زیر را بررسی کنید:

چراغ چگونه روشن و خاموش می شود؟ آیا ممکن است به طور ناخواسته در داخل بسته شما روشن شود؟ یا اگر قصد دارید از آن در شرایط سرد استفاده کنید، چقدر راحت می توانید با پوشیدن دستکش آن را روشن یا خاموش کنید؟
آیا به اندازه کافی ناهموار (یا برعکس، به اندازه کافی سبک) برای نیازهای شما به نظر می رسد؟
در دست شما چه حسی دارد؟
آیا ابزاری برای تعویض باتری لازم است؟

عملکرد چراغ قوه
استانداردهای ANSI FL1 برای انواع چراغ قوه شارژی که در سال 2009 معرفی شدند، این اطمینان را می دهند که مدل ها به همان روش آزمایش و رتبه بندی می شوند. انطباق با این استانداردها داوطلبانه است و تولید کنندگان آزمایشات خود را انجام می دهند، اما اکثر برندهای بزرگ اکنون داده های عملکرد زیر را روی بسته بندی خود قرار می دهند.

خروجی نور
نماد خروجی نور
در لومن اندازه گیری می شود. این معیار شدت نوری است که از چراغ قوه بیرون می‌آید، در بالاترین میزان روشنایی که توسط باتری‌های جدید تغذیه می‌شود. همچنین ممکن است برای تنظیمات نور چندگانه نشان داده شود. این یک ابزار مقایسه عالی است، اما کل داستان را در مورد روشنایی بیان نمی کند. شدت پرتو، فاصله و نوع همگی بر اثربخشی نور در کاربردهای مختلف تأثیر می‌گذارند. خروجی نور می تواند از 20 لومن متوسط ​​(برای خواندن کتاب عالی) تا 3500 لومن باشد.

فاصله پرتو
نماد فاصله پرتو
بر حسب متر اندازه گیری می شود. این میزان تابش نور قبل از کاهش روشنایی به معادل نور ماه کامل است. نور ماه کامل برای سفر ایمن و دقیق در فضای باز کافی در نظر گرفته می شود. این فاصله با تنظیم روشنایی چراغ قوه پلیسی کوچک انتخاب شده متفاوت خواهد بود.

 

زمان اجرا
نماد زمان اجرا
بر حسب ساعت اندازه گیری می شود. چه مدت طول می کشد تا خروجی نور به 10٪ از میزان خروجی نامی باتری های جدید کاهش یابد، که به نزدیکترین ربع ساعت گرد شده است. خروجی نور ممکن است به تدریج در طول زمان کاهش یابد یا تا حد زیادی ثابت بماند و سپس به طور ناگهانی کاهش یابد. زمان اجرا معمولاً برای هر تنظیم نور داده می شود. یک نمودار Runtime، در صورت وجود، بهترین تصویر را از عملکرد یک نور در طول زمان ارائه می دهد.

 • منابع:
  1. How to Choose Flashlights

 • تبلیغات: 
  1. سبزیهایی خوش عطر پودر شده
  2. نخود فرنگی غذای خوشمزه
  3. بعد از خوردن الکل باید چه اقداماتی انجام دهیم
  4. با چکش برقی به فضا بروید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.