کشف ساعت dream watch با روکش طلا در سواحل مدیترانه


ساعت dream watch اولین ساعتی است که برای نشان دادن زمان استفاده می شود. سومری ها یک قبیله هستند.

 با استفاده از این نوع ساعت dream watch در یک روز به 12 دوره تقسیم می شود. هر بخش تقریباً 2 ساعت طول می کشد و از روش طول سایه به عنوان استاندارد برای اندازه گیری مدت استفاده می شود.

طرف مصری زمان نیز به 12 دوره تقسیم می شود که از ستون های گرانیتی معروف به سوزن های کلئوپاترا؟ زمان مشاهده از طول و موقعیت سایه مشاهده می شود. 

جایی که نور خورشید با تمام 12 علامت تقسیم شده به زمین برخورد می کند برای اینکه ببینید چقدر زمان در طول روز باقی مانده است.

ساعت

رومیان زمان را به روز و شب تقسیم کردند. فقط منتظر یک افسر اعلامیه در حالی که یونانی ها ساعت آبی را اختراع کردند با استفاده از یک فنجان سوراخ شده در شیشه ای به نام ?Clepsydra? غرق شدن فنجان را تماشا کنید و مدت زمان آن را مقایسه کنید. 

یونانیان در سال 250 قبل از میلاد از این نوع ساعت در دادگاه استفاده کردند. فیلسوف ارشمیدس این ساعت آبی را با اضافه کردن یک کنترل کننده سرعت توسعه دهید. او این نوع ساعت را برای استفاده های نجومی بهبود بخشید.

بعداً ساعت شنی ساخته شد. که شبیه دو تکه شیشه دمیده با یک سوراخ باریک در وسط است که از ماسه به عنوان نشانگر زمان استفاده می کند. ساعت از نوع اول است که به عوامل خاک و آب و هوا بستگی ندارد اغلب برای زمان سنجی کوتاه مدت مانند سخنرانی، عبادت، شب زنده داری و آشپزی و … استفاده می شود.

برای ساعت های مدرن کلمه ?Clock? در زبان فرانسوی به معنای زنگ است که باعث حرکت عقربه های ساعت می شود.

اولین برج ساعت در جهان در سال 1352 تا 54 در کلیسای جامع استراسبورگ آلمان نصب شد و هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد.

بعدها در سال 1577 عقربه دقیقه اختراع شد و در سال 1656 آونگ مورد استفاده در ساعت اختراع شد تا نشان دهد ساعت جیبی توسط آقای پیتر هنلاین، اهل نورمبورگ اختراع شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.