گوشتی که امراض را دو برابر می نماید

روش های سالم برای پخت گوشت و مرغ
روش های بسیار خوشمزه ای برای پختن گوشت و مرغ وجود دارد. این نکات را بررسی کنید:

گوشت یا مرغ بدون چربی را انتخاب کنید. یک تکه گوشت خوک خرد شده، یک استیک کم چرب یا سینه مرغ بدون پوست یا خرده بیرونی، مکان خوبی برای شروع است.

آیا می دانید که یک لیتر شیر چند لیوان است و چگونه می توان آن را اندازه گیری نمود تا بتوانید پی به میزان دقیق آن ببرید؟

گوشت خود را به جای سرخ کردن کباب کنید. و هنگام پختن روغن اضافی اضافه نکنید.
از ماریناد کم چرب استفاده کنید تا به گوشت و مرغ خود طعم عالی بدهد. مارینادها همچنین گوشت شما را نرم می کنند و در طول پخت آن را مرطوب نگه می دارند.
هنگامی که گوشت یا مرغ را تفت می دهید، آن را روی یک توری فلزی بالای ماهیتابه قرار دهید تا چربی آن از بین برود.
و زمانی که خورش‌ها، کاری‌ها و کاسرول‌ها را آهسته می‌پزید، سعی کنید گوشت یا مرغ کمتری در آن بریزید و سبزیجات و حبوبات بیشتری اضافه کنید.
طبخ گوشت و مرغ با خیال راحت
پختن درست گوشت و مرغ هر گونه باکتری را از بین می برد. و این به محافظت از شما و خانواده شما در برابر مسمومیت غذایی کمک می کند.

روش های پخت ایمن به نوع گوشت یا مرغ بستگی دارد. مقداری از گوشت و مرغ را باید تا انتها بپزید (یعنی تا زمانی که آب آن شفاف شود و وقتی آن را برش می‌زنید داخل آن گوشت صورتی یا قرمز نباشد). گوشت و مرغ زیر را تا آخر بپزید:

توجه نمایید که یک کیلو گوشت برای چند نفر قیمه و همواره چه اندازه از آن می تواند برای مراسمات و میهمانیها مورد استفاده باشد؟

طیور و شکار از جمله مرغ، بوقلمون، اردک و غاز
گوشت خوک
کله پاچه (از جمله کبد)
سوسیس و سوسیس
کباب
مفاصل رول شده گوشت
به طور کلی می توانید تکه های کامل گوشت گاو یا بره را زمانی که هنوز صورتی هستند یا در وسط کمیاب هستند (به شرطی که بیرون پخته شده باشند) بخورید. این شامل:

استیک ها

برای ورود به سایت اراد برندینگ تنها کافی است بر روی بخش مربوطه کلیک نموده تا به درگاه مورد نظر وارد شده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

کتلت
برش های برشته کردن
با این حال، اگر شما در معرض خطر بیشتر عوارض جدی تر توکسوپلاسموز هستید (مثلاً باردار هستید یا نقص ایمنی دارید)، باید مطمئن شوید که گوشت شما کاملاً پخته شده است تا این خطر کاهش یابد.

با ترکیب وایتکس و آلومینیوم می توانید شفافیت لازم را برای آن به همراه آورد تا قادر بود نسبت به روشنایی کافی آن اقدام نمود.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. آزمایش های بسیار پیچیده بر روی سرامیک
    2. مطالعات اولیه مجموعه جهانی گندم USDA
    3. خرما و رابطه آن با بلوغ
    4. بررسی تاثیر دوربین مدار بسته بر امنیت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.